Web Tasarım

Web Tasarımı

Her türlü web siteniz, kurumsal kimliğinizi yansıtmak üzere size özel olarak tasarlanır.

Web siteleri isteğe bağlı olarak statik veya dinamik yapıda olabilir. İsteğe göre sitenize duyuru paneli, site yönetim paneli, iletişim formu, kayıt ve başvuru formu, banner tasarımı, logo tasarımı ve kurumsal kimlik çalışmaları yapılır.

Tüm sitelerimiz geçerli xhtml ve css kodlamasına sahip olup web tasarımında en üst seviyede kabul edilen w3c standartlarına uygundur.

Tüm çalışmalarımızda artık geçerliliğini yitirmiş, sitelerde kod karmaşası oluşturup sitelerin geç açılmasına neden olan tablolu tasarım yerine, içerik ile sunumu birbirinden ayırarak temiz ve geçerli bir kodlama sağlayan tablosuz tasarım kullanılmaktadır.

Web Proglamlama

Statik sitelerimizin yanında php, asp, proglamlama dilleriyle oluşturulmuş dinamik yapıda, yönetimini kontrol paneli aracılığıyla sizin yapabileceğiniz siteleriniz de yapılır.

Üyelik sistemleri, duyuru, haber ekleme ve yönetme, fotoğraf galerileri oluşturma, iletişim ve başvuru formları hazırlanması.

Wordpress, Joomla, drupal, moodle, presta vb. cms ve lms (blog, forum, kurumsal site, e-eğitim ve e-ticaret) sistemlerinin kurulması, ayarlarının yapılması, özel tema tasarlanması.

 

Web Grafik Tasarımı

Her türlü logo, header, banner, reklam, menu tasarımları flash, Photoshop, İllustrator, Corel Draw programlarıyla yapılmaktadır. Yapılan tasarımların olduğu gibi web sitelerinde kullanılmaması gerekir.Tüm grafik ve resimlerin web için optimize edilmesi gerekir.(Tabii ki bir çok kişi malesef, hala grafik ve resimleri optimize etmeden kullanmaktadır.) Çünkü boyutları oldukça büyük olduğu için web sitelerinizin geç açılmasına neden olurlar.

Sizi en iyi şekilde temsil edecek web sitenizin grafik tasarımlarının da profesyonel bir şekilde hazırlanmış ve kesinlikle web için optimize edilmiş olması gerekir.

tasarlıyoruz